- BITFENIX

Цена
€82 87 / 162 08 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.bitfenix.com/products/chassis/eatx/dawn-tg/dawn-tg-specs/
Form factor
Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX up to 275mm(10.8inch)
Slots for devices
5.25" Drive Bay:0
3.5" Drive Bay:2+2
2.5" Drive Bay:4+1
I/O
2 x USB 3.0, Audio IO ,USB 3.1 Gen 2 Type-C x1
Cooling
Fan mounts(Front):3 x 120mm or 2 x 140mm
Fan mounts(Top):2 x 120mm or 2 x 140mm
Fan mounts(Rear):1 x 120mm
Fan mounts(Bottom):1 x 120mm
Pre-installed Fans(Front):120mm Black Fan x2
Pre-installed Fans(Rear):120mm Fan (+5V 3Pin ARGB) x1
Radiator Support(Front):240mm x 1/ 280mm x 1/ 360mm x 1(Thickness up to 35mm/ width up to 141mm)
Radiator Support(Top):240mm x 1 /280mm x 1
Radiator Support(Rear):120mm x 1
Expansion slots
7
Materials
Steel, Plastic, 3 side tempered glass with automotive window security films
Other
E-ATX Motherboard Supports:305mm(12 inch) x 275mm(10.8inch)
Air Cooler Height Support:165mm(6.5inch)
VGA Length Support:380mm(15inch)
Power Supply:ATX & Standard / up to 220mm(8.7inch)
Dimensions
220mm(8.7inch) x 485.5mm(19.1inch) x 449mm(17.7inch)
Weight
9.87 kg
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Form Factor | Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX up to 275mm(10.8inch) |
| Vendor_url | https://www.bitfenix.com/products/chassis/eatx/dawn-tg/dawn-tg-specs/ |
| I/O | 2 x USB 3.0, Audio IO ,USB 3.1 Gen 2 Type-C x1 |
| Expansion Slots | 7 |
| Dimensions | 220mm(8.7inch) x 485.5mm(19.1inch) x 449mm(17.7inch) |
| Warranty | 24 Months |
| Materials | Steel, Plastic, 3 side tempered glass with automotive window security films |
| Weight | 9.87 kg |
| Cooling | Fan mounts(Front):3 x 120mm or 2 x 140mm |
| Cooling | Fan mounts(Top):2 x 120mm or 2 x 140mm |
| Cooling | Fan mounts(Rear):1 x 120mm |
| Cooling | Fan mounts(Bottom):1 x 120mm |
| Cooling | Pre-installed Fans(Front):120mm Black Fan x2 |
| Cooling | Pre-installed Fans(Rear):120mm Fan (+5V 3Pin ARGB) x1 |
| Cooling | Radiator Support(Front):240mm x 1/ 280mm x 1/ 360mm x 1(Thickness up to 35mm/ width up to 141mm) |
| Cooling | Radiator Support(Top):240mm x 1 /280mm x 1 |
| Cooling | Radiator Support(Rear):120mm x 1 |
| Slots for devices | 5.25" Drive Bay:0 |
| Slots for devices | 3.5" Drive Bay:2+2 |
| Slots for devices | 2.5" Drive Bay:4+1 |
| Other | E-ATX Motherboard Supports:305mm(12 inch) x 275mm(10.8inch) |
| Other | Air Cooler Height Support:165mm(6.5inch) |
| Other | VGA Length Support:380mm(15inch) |
| Other | Power Supply:ATX & Standard / up to 220mm(8.7inch) |
| Тегло | 9.87кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 |
| Включени вентилатори (count) | 0 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 8.5 |
| Тегло | 9.87кг |
Кутия BITFENIX DAWN BK /3 SIDE TG Mid Tower
Открийте съвършения баланс между елегантност и производителност с BitFenix Dawn BK. С три панела от закалено стъкло, тази mid tower кутия показва вашите компоненти в зашеметяваща яснота, като същевременно осигурява отличен въздушен поток и управление на кабелите.
Ключови Предимства
- Три стъклени панела — Покажете своя конфигурация от три страни с тъмно тонирано закалено стъкло за елегантен и модерен вид.
- Отличен въздушен поток — Преден панел от мрежа и поддръжка на радиатори до 360 мм осигуряват охлаждане дори при натоварване.
- Безинструментален дизайн — Лесен достъп до дискове и слотове за разширение благодарение на механизми без инструменти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 170 mm |
| Включени вентилатори (брой) | 0 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (брой) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (брой) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 8.5 kg |
Какво има в кутията
- Кутия BitFenix Dawn BK
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







